کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا

لطفا یکی از گزینه ها را انتخاب کنید


بازار واحد اوراسیا خواهان تحکیم روابط اقتصادی با تهران است
5 دی 1396

روزنامه فایننشال تایمز انگلیس اعلام کرد:‌همگام با دورتر شدن آمریکا از ایران، بازار یکپارچه اوراسیا به رهبری روسیه خواهان تقویت روابط تجاری به تهران است.


ادامه مطلب ...

منطقه آزاد مغری ارمنستان همجوار با منطقه آزاد ارس با حضور نخست وزیر ارمنستان افتتاح شد
29 آذر 1396

منطقه آزاد اقتصادی مغری با حضور کارن کاراپتیان نخست وزیر ارمنستان، سورن کارایان وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان، سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان، آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در ایران، فرماندار جلفا، نمایندگان منطقه آزاد ارس، استاندار سیونیک، تجار و فعالان اقتصادی روز گذشته افتتاح گردید.


ادامه مطلب ...

تأکید بر تداوم مراودات دوستانه و گسترش ارتباطات تاریخی میان دو ملت ایران و ارمنستان
27 آذر 1396

رئیس کمیسیون انرژی مجلس، از تلاش کمیسیون متبوعش برای گسترش مناسبات اقتصادی و صنعتی میان دو کشور ایران و ارمنستان خبر داد


ادامه مطلب ...

دانشجویان روابط بین الملل دانشگاه دولتی ایروان به دنبال یادگیری زبان فارسی
26 آذر 1396

گقام پطروسیان رئیس دانشکده روابط بین الملل دانشگاه دولتی ایروان روز دوشنبه با سیدکاظم سجادی سفیر کشورمان در ارمنستان دیدار و در خصوص همکاری های علمی و آموزشی بین دانشگاههای ایران و ارمنستان مذاکره نمودند.


ادامه مطلب ...

تفاهم‌نامه تجاری ایران و اوراسیا از بهمن ماه اجرایی می‌شود
23 آذر 1396

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکا سازمان توسعه و تجارت گفت: تفاهم نامه تجاری ایران و با کشورهای حوزه اوراسیا در مرحله نهایی امضا توسط روسای جمهوری کشورهای این اتحادیه قرار دارد و از بهمن ماه اجرایی می شود.


ادامه مطلب ...

دانشگاه خوارزمی به جمع حامیان علمی همایش بین المللی مدیریت و اقتصاد دانش بنیان - ایران و ارمنستان پیوست
22 آذر 1396

طی نامه ای رسمی دانشگاه خوارزمی به جمع حامیان کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا پیوست و اساتیدی را جهت هیات علمی و داوری همایش معرفی نموده اند. 


ادامه مطلب ...

دانشگاه آیت الله بروجردی  به جمع حامیان کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا پیوست.
14 آذر 1396

طی نامه ای رسمی دانشگاه آیت الله بروجردی به جمع حامیان کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا پیوست و اساتیدی را جهت هیات علمی و داوری همایش معرفی نموده اند. 

 


ادامه مطلب ...

دانشگاه لرستان به جمع حامیان کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا پیوست.
14 آذر 1396

طی نامه ای رسمی دانشگاه لرستان به جمع حامیان کنفرانس بین المللی اقتصاد ،مدیریت دانش بنیان و توسعه پایدار در روابط ایران ، ارمنستان و اوراسیا پیوست و اساتیدی را جهت هیات علمی و داوری همایش معرفی نموده اند. 


ادامه مطلب ...

روحانی از توافق با رئیس جمهور ارمنستان در برقراری روابط خاص تجاری با اعضای اوراسیا خبر داد
9 آذر 1396

رئیس جمهور گفت: با رییس جمهور ارمنستان توافق کردیم ایران بتواند از شرایط خاصی در روابط تجاری با اعضای اورآسیا برخوردار شود و مسیر به سمت تجارت آزاد بین این کشورها قرار بگیرد.

 حجت‌الاسلام حسن روحانی در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای ارمنستانی خود با ابراز خوشحالی از سفر به کشور دوست و همسایه و تشکر از استقبال گرم رییس جمهوری ارمنستان گفت: روابط ما با ارمنستان از آغاز استقلال این کشور از 25 سال پیش، همواره روابطی دوستانه و صمیمی بوده است.


ادامه مطلب ...

معاون اول رئیس جمهور ایران: روابط ملت‌های ایران و ارمنستان همواره از ثبات برخوردار بوده است
9 آذر 1396

معاون اول رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست‌وزیر جمهوری ارمنستان در نشست مطبوعاتی مشترک بر لزوم تقویت مناسبات تجاری و ارتقاء سطح همکاری‌های اقتصادی دو کشور تأکید کردند.


ادامه مطلب ...